Web Hosting

Kurumsal Web Hosting

Veriyum, Türkiye lokasyonlu veri merkezlerinde bulunan tamamı DELL marka yüksek kapasiteli sunucuları üzerinden web site ve uygulamaları için ev sahipliği yapmaktadır. Altyapımız üzerinden kiralayacağınız alan sayesinde yüksek maliyetli donanım ve yazılım masraflarından kurtulabilirsiniz. Hazır kurumsal paketlerimizin yanı sıra tamamen özel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunabilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Hemen Teklif İste


SİSTEMLERİMİZİN ORTAK ÖZELLİKLERİ


Veri Merkezi :
Turkcell Superonline Olağanüstü Durum Merkezi

Sunucu Donanım : DELL

Güvenlik : DDOS Atak Önleme Sistemi ve Fiziksel Güvenlik Duvarı (Firewall). (Güvenlik önlemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz)

Servis : Apache önünde Lisanslı LiteSpeed / LsCache

DNS : DNS Sunucularımız Ankara ve Londra cluster yapıda yedeklidir.

Yedekleme : Haftalık olarak tüm hosting paketiniz otomatik olarak yedeklenmektedir. Sorun durumunda veya tarafınızdan talep gelmesi durumunda son yedekten ücretsiz olarak restore edilmektedir.

Anti-Spam : Standart Mail Anti-Spam özelliği ücretsiz olarak sağlanır. Ek olarak,  ileri düzey Anti-Spam koruması olarak markamız ASGARD Mail Anti-Spam özelliği ( Cluster yapıda yüksek erişilebilirlik ile özel istek doğrultusunda sağlanmaktadır. ASGARD Hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. )

Exploit Scanner : Tüm sunucularımızda gerçek zamanlı tarama yapılarak ftp veya web üzerinden yüklenen dosyalarda kötü niyetli yazılımlar karantinaya alınarak engellenmektedir.

Otomatik Yama (Patch) Servisi : Tüm sunucularımızda WordPress, Joomla, Drupal CMS sistemlerinin açıkları günlük taranarak, yazılımsal açıklar otomatik olarak yama (patch) yapılarak kapatılmaktadır.