Sanal Sunucu

Kurumsal Bulut Sunucu

Gelişen teknolojide sunucularınızı mevcut kaynaklarınızla yönetmekte zorlanıyorsanız, ilk yatırım maliyeti yapmadan Dell Sunucu mimarisi üzerine kurulmuş Veriyum Sanal Sunucu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sanal Sunucu hizmetleri sayesinde tamamen sizin için özelleştirilmiş ortamda verilerinizi ve uygulamalarınızı güvenli bir ortamda barındırabilirsiniz. Artan iş hacminize göre kapasitelerinizi çalışır durumdaki sisteminiz etkilenmeden kolayca yükseltebilirken, müşteri paneli üzerinden sistemlerinizin yönetimini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.


Türkiye lokasyonlu sanal sunucu hizmetlerimizin yanı sıra, Veriyum olarak dahil oldugumuz fedarasyon sayesinde Dünya üzerinde 18 farklı veri merkezi ile anlaşmamız bulunmaktadır. Özel projelerde talep edilmesi durumunda aynı platform üzerinde isteğiniz lokasyon üzerinden hizmet almanıza olanak sağlanmaktadır.

Veriyum Bilişim olarak yönetilen hizmetler ( managed services ) sunmaktayız. Kiralamış olduğunuz sanal sunucu üzerine linux platformunda  talep ettiğiniz açık kaynak ( open source ) veya lisanslı eposta, web vb. uygulamaların tüm kurulum ve kurulum sonrası aşamalarında teknik ekibimiz yanınızda olacaktır.

Siz sadece işinize odaklanın, Veriyum teknik ekibi sizin adınıza servislerinizin durumunu 7/24 izlesin.