Gizlilik

Gizlilik Politikası

Bu bildiri, Veriyum Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri A.Ş.’nin web site ve müşteri paneli üzerinden topladığı bilgiler ve bu bilgilerin ne şekilde kullanılacağına ilişkin konuları açıklar.

Otomatik Olarak Kaydedilen Bilgi

IP adresinizi sizi tanımlamak, websitemizi farklı tarayıcılar (browser) ve işletim sistemi yapılanmalarına göre geliştirebilmek ve güvenlik tedbiri için kullanıyoruz.

Kurabiyeler (Cookies)

Web sitemiz, siteye her girişinizde şifrenizi yeniden girmek zorunda kalmamanız amacıyla, şifrenizi kaydetmek için kurabiyeler kullanmaktadır. Kurabiyeleri aynı zamanda istatistikler için de kullanılmaktadır. Bu istatistikler tarayıcı (browser) ve işletim sistemi tipleri, arama motoru anahtar kelimeleri, tavsiye eden bağlantılar (URL), bir ziyaretçinin sitede kaldığı süre ve hangi sayfaları gezdiği gibi başlıkları içermektedir. Bu istatistikler hiçbir şekilde, kullanıcı web sitemizden ayrıldıktan sonra kullanıcının izini sürmemektedir.

Reklamcılar

E-posta adresiniz reklam amacı taşıyan hiçbir kimse ya da kuruluşla ticari olarak paylaşılmamaktadır.

Kayıt Formları

Sitemizin kayıt formu, kullanıcının bize ulaşım bilgilerini (isim ve e-posta) ve kendilerine özel belirleyicileri (şifre) vermesini gerektirmektedir. Kayıt formunda alınan ulaşım bilgileri gerektiğinde müşteri sözleşmesinde kullanılmaktadır.

Diğer Sitelere Bağlantı (Link)

Bu site başka sitelere linkler içermektedir. Bu Web sitelerinin gizlilik politikalarından Veriyum A.Ş. sorumlu değildir.

Bilgi Güvenliği

Bu site, Veriyum A.Ş.’nin denetimi altındaki bilgi kaybını, kötüye kullanımını ya da değiştirilmesini engellemek için güvenlik önlemleri içermektedir. Servislerimizin ve müşteri merkezinin bir çok bölümü SSL Sertifikası ile şifrelenmektedir. Kişisel bilgilere erişimi, bu bilgileri bizim için işlemek üzere bilmesi gereken, gizlilikle ilgili sözleşmeyle sağlanan çok sıkı yükümlülüklere tabi olan ve bu yükümlülükleri yerine getirmemeleri durumunda disiplin cezası alabilecek veya anlaşmaları feshedilebilecek Veriyum A.Ş. çalışanları, alt yükleniciler ve aracılarla sınırlarız.