Bulut Mail Gateway

Spam konusu günümüzde hala artmakta olan bir problem ve hizmet sağlayıcılar, müşterilerin gelen e-postaları dışında bir gönderi almamaları için sürekli yeni çözümler arıyor. Yaygın olarak kullanılan sistemlerde hazır gelen antispam çözümleri pek çok durumda istenen sonucu veremez. Sonuç olarak kullanıcılar gerçek anlamda spamdan arınmış bir sistem için daha güçlü çözümlere ihtiyaç duyarlar.

Hemen Ücretsiz Denemek İçin Başvur

Bulut sistemler üzerinden sunduğumuz e-posta filtre çözümleri ile müşterilerimizin spam e-postalara karşı hızlı ve etkili sonuçlar almasını sağlıyoruz. Spam e-posta kaynağı ile e-posta sunucunuz arasına konuşlanmış Veriyum Bulut Servisleri, tüm spam e-postaları engeller. 

Veriyum antispam çözümlerinin başlıca özellikleri:

  • Sistem tarafından işlenmekte olan her e-postayı takip eden ham günlüklerin bulunması
  • Spam olarak yakalanan e-postaları görüntülemek için karantina alanı
  • İstatistik
  • Anında spam rapor edebilme özelliği
  • Uzantı filtreleme
  • Gönderen ve alıcı kara listeleri ve beyaz listeler
  • Mail arşivleme ( Opsiyonel )

Spam göndericilerin sürekli güncellediği saldırılar, geleneksel kural tabanlı filtreleri zamanla daha az etkili hale getirirken, müşterilerimize sunduğumuz, kendi kendine öğrenen filtre mekanizmaları ile elle yönetme ve müdahale etme oranını en aza indirmeyi hedefliyoruz.

E-postalarınızın tümünü spamdan arındıran SaaS yapısındaki e-posta filtre sistemiz ile dilerseniz gelen e-postaların yanında giden e-postaları da filtreleyebilirsiniz. Böylece kara listelerden kaçınabilir, hangi kullanıcıların/hesapların dikkat gerektirdiğine dair açık raporlar alabilirsiniz. Aynı zamanda eposta sunucunuz dünyanın neresinde olursa olsun smarthost ile temiz A S G A R D ip adresleri üzerinden mail gönderimi yaparsınız.