Uzak Masaüstü Bağlantı Teknolojisi

Uzak Masaüstü Bağlantı Teknolojisinin Geleceğine Hoşgeldiniz

Citrix, Propalms, Thinstuff, GoGlobal & WTS’e En İyi Alternatif

 • İşletim Sistemleri : Vista, Win 7, Win 8, Win 10 ve Win 2003/2008/2012 SBS (Small Business Server/Küçük İşletme Sunucusu) işletim sistemleri
 • Düşük maliyet, yüksek değer, mükemmel performans ve kullanımı kolay bir çözüm
 • Terminal servisi için istemci erişim lisansı ya da lisans yöneticisi gerekli değildir
 • Kullanıcı başına veya kullanıcı grubu başına gelişmiş uygulama kontrolü
 • Kullanıcı bilgisayarı ve sunucu arasında hızlı tek yönlü dosya transferi
 • Korumalı ve güvenli kullanıcı bağlantısı, VPN (Sanal özel ağ) & MPLS (Çoklu protokol etiket anahtarlama) gerekli değilir.
 • Universal Printer aracılığıyla, genişletilmiş uzaktan yazdırma kapasitesi
 • Sunucu sürücülerini ve klasörlerini gizleyebilme
 • Bir sunucu çiftliği boyunca, on adet sunucuya kadar yük dengeleme ve yük devretme
 • Kesintisiz uygulama yayınlayabilme ve uzak ara uygulaması (tam masaüstü)
 • IE, Chrome, Mozilla ya da başka bir tarayıcı kullanarak internet web erişimi
 • 32 bits renk, çift ekran, iki yönlü ses, USB yeniden yönlendirme desteği

Citrix, GoGlobal, Propalms ya da TSE kullanımına gerek olmadan, çoklu oturumlar, evrensel yazıcı, kesintisiz uzak ara uygulaması, uygulama kontrolü ve daha fazlası mümkündür.

Tek bir satır kodlamaya gerek duymadan, Windows uygulamalarınızı anında herhangi bir cihazdan erişilebilir kılabilirsiniz; örneğin Windows terminallerinden, masaüstü bilgisayarlarından, Macintosh’tan, Linux / Unix makinelerinden, zayıf istemcilerden, hatta web tarayıcılarından bile erişim sağlayabilirsiniz.

Windows Terminal Servisi (WTS), uzak masa üstü servisi (RDS), 2X, GoGlobal, Propalms ya da Citrix Sunum Sunucusu gibi diğer alternatiflerin karmaşıklığını ortadan kaldıran hızlı, basit ve ekonomik bir çözümdür.

Uygulamalarınızı yayınlamak ve web erişimi sağlamak için kullanılabilecek en kolay ve en ekonomik tak-çalıştır çözümdür. ERP / CRM / uygulamalarını LAN ve internet üzerinden yayınlamak sadece 5 dakika sürer.

Windows XP, VISTA, Windows 7, 2003 ya da 2008 sunucusu (32 veya 64 bit) ya da 2012 için anında çok kullanıcılı erişim sistemi sunar. Çoklu oturum, yük dengeleme, evrensel yazıcı, kesintisiz uzaktan bağlanma uygulaması, uygulama kontrolü, güvenlik, 32 bits renk desteği, çift ekran, çift yönlü ses, USB desteği ile çok daha çekici bir uzak masaüstü sağlar.
Evrensel yazıcıyı yüklediğiniz taktirde, sunucunuza başka bir yazıcı sürücüsü yüklemeniz gerekli değildir. Evrensel yazıcı, kendi sanal yazıcı sürücüsü ile birlikte gelmektedir. Bu sürücü, yazıcıya gönderilen işi alır, sıkıştırır ve yerel iş istasyonunuza gönderir.
İnternet bağlantısına ve standart bir tarayıcıya (browser) sahip olduğunuz her yerden kolaylıkla uzak erişim sağlayabilirsiniz.
Sistem, Yazıcı ve Mobil Web özelliklerinin yanı sıra çoklu sistemlere erişim için Gateway Portalı ve bu portala gelen web erişimleri için eşsiz bir yük dengelemesi sunar.

Sağlanan lisans yaşam boyu geçerlidir.